Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

БУДЬ ОБЕРЕЖНИМ – МІННА НЕБЕЗПЕКА!

            Міни – це солдати, які ніколи не сплять. Вони не воюють на відкритому полі бою, а завдають удару тоді, коли цього не очікуєш. Вони обирають своїх жертв незалежно від того, друг це чи ворог, військовий чи цивільний, мати або дитина – постраждати може будь-хто.

          Тож з метою доведення інформації про мінну небезпеку у нашому регіоні та попередження нещасних випадків серед населення 16 травня у ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» була проведена лекція для учнів та педагогічних працівників «Будь обережним – мінна небезпека!». Лекцію провів інструктор з мінної безпеки Олійник О.В. в рамках проекту «Інформування про міну небезпеку у Донбасі» за підтримкою керівництва Данської Групи з розмінування.

         Олег Валерійович на наочних прикладах показав учням, яку саме небезпеку несуть в собі міни та бойові снаряди. Користуючись фотоматеріалами, зібраними з різних країн, продемонстрував яких наслідків можуть завдати необмірковані дії та паніка при зіткненні з небезпекою.

        Завдяки проведеному заходу учні отримали алгоритм дій, якого слід дотримуватися у разі виявлення вибухонебезпечних предметів: «Зупинись – заспокойся – озирнися – відійди на безпечну відстань, повертаючись своїми слідами  - познач небезпечну територію – виклич працівників МНС»!

Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика